Mi smo globalni

Upoznajte našu
partneri

Pozdravljamo vas raširenih ruku da nam se pridružite kao partner. Partnerstvo zasnovano na pravim stvarima i fleksibilno sa pogodnostima za obe strane sporazuma. Tražimo partnere iz cijelog svijeta. Nije važno gdje živite, možemo raditi zajedno za velike ciljeve i svrhe koje mijenjaju život.

partnerstvo zasnovano na poverenju

Naši partneri

Lasse Kunelius

+358505585166
lasse@kunelius.net

Aidar Gayanov

89297260387
89297260387@mail.ru

Ann Charlotte Hubert

+46709963016
info@amazingliving.se

Magnus Öhli

+46705442483
info@amazingliving.se

Agneta Gewert

+46723051210
agneta.gewert@gmail.com

Magnus Hasselgren

+46702091659
magnus.hasselgren@one-nordic.se

Henri Pajarinen

+358504031371
henri.pajarinen@ataturkki.fi

Mika Pajarinen

+358509180048
mika.pajarinen@ataturkki.fi

Par Johansson

+46725004999
par.tottv@gmail.com

Minna Laine

+358405602315
minna@lomakotiulkomailta.fi

Pasi Laine

+358400457205
pasi@lomakotiulkomailta.fi

Jasmin Imamović

+38761774686
jasmin@trust-united.com

Azzam Jarrar

+962795106502
azammk@oranje.jo

Kropacheva Marina

+79811427696
89210932525.spb@gmail.com

Jamshid Akbar Bhatti

+923004140903
sales@skjamal.org

Orhan Tezgel

+31619209749
o.tezgel@trust-united.com

Manouchehr Manouchehrian

+464097446
info@trivselbosdad.se

Roald Amundsen

+4795291878
r.amundsen@outlook.com

Morteza Bassiri

0735879997
morteza@trust-united.com

Saeid Parsi

+4797104000
Parsi@trust-united.com

Nechirvan Akram

+4747444333
akram@nainvest.no

Svetlana Évorygina

+79292692589
hohlyshka21778

Rita & Leon Kohli

+41794536785

John Erikson

+905359368289
john@trust-united.com

Ghazaleh Soltani

+905350710270
ghazaleh@trust-united.com

Salar Biria

+905350710270
salar@trust-united.com

Znamo šta
potrebno je kupiti
dom.